Preview Mode Links will not work in preview mode

W cieniu sportu


Apr 14, 2024

Gościem Łukasza Kadziewicza w najnowszym odcinku podcastu "W cieniu sportu" jest Sebastian Chmara. Na sportowej drodze był wieloboistą, a życiowo? Można go nazwać nawet ultrawieloboistą. Trener, działacz, polityk, samorządowiec, menadżer, komentator, ekspert. To, co kiedyś robił na treningu, później przeniósł dożycia codziennego. 

 - Nie wiem, czy to nie było tak, że ja nie wiedziałem trochę, co mam robić. Po karierze sportowej wszyscy mamy problem. Jesteśmy pod kloszem, odizolowani i mało kto myśli o tym, co będzie robił w przyszłości. Kiedy już wszystkie symptomy mówią nam, że trzeba kończyć, to każdy z nas uważa, że może jeszcze jeden sezon, może się uda. U mnie to było trochę tak, że to życie podsunęło mi różnego rodzaju rozwiązana - wspomina po latach Sebastian Chmara. 

W rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem opowiada o tym, w jaki sposób rozpoczął pracę komentatorską, czy istnieje w Polsce coś takiego, jak kultura fizyczna, a także dlaczego warto zorganizować igrzyska olimpijskie w Polsce, czy zostanie prezesem PZLA i do którego miesiąca ciąży można uprawiać sport.