Preview Mode Links will not work in preview mode

Debata Newsweeka

Feb 27, 2023

Czy sprawa pedofili w Kościele kładzie się cieniem na cały pontyfikat Jana Pawła II? Co o seksualnych nadużyciach wiedział papież Polak? Czy krył winnych? A może to jego odcinano od wszystkich złych informacji uderzających w Kościół? 

Odpowiedzi na te pytania w Debacie "Newsweeka". Prowadzi Aleksandra...


Feb 20, 2023


Wojna w Ukrainie cieszy się poparciem Rosjan. To pokazują badania. To nie jest tylko wojna Putina. Mija rok od pełnoskalowego najazdu na Ukrainę. Goście Debaty Newsweeka analizują przebieg wojny i rysują scenariusze na kolejne miesiące konfliktu. Wyłania się z nich czarny obraz przyszłości. 


Feb 13, 2023

Blisko 70 proc. Polaków przyznaje, że obecnie jest im coraz trudniej oszczędzać. Podobnie liczna grupa uważa, że chcąc odkładać, muszą zrezygnować z jakichś wydatków. Z kolei prawie 2/3 konsumentów w ostatnim czasie zgromadziło mniej gotówki niż wcześniej — wynika z badania Krajowego Rejestru...


Feb 6, 2023

Katastrofa w Smoleńsku zabrała ze sobą elitę kraju. Jej efekt to polityczna wojna, która rozpętała się krótko po pogrzebach ofiar. Wojna, która przyćmiła żałobę. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy z tej katastrofy wyciągnęli lekcję. 

Ze śledztwa "Newsweeka" wynika, że procedury...