Preview Mode Links will not work in preview mode

Sekielski. Po prostu

Dec 20, 2022

Telewizja była całym jego światem, odwzajemnioną miłością, ale i narkotykiem, bez którego nie mógł żyć. Wizjoner, obdarzony niezwykłą charyzmą i głosem, który hipnotyzował rozmówców.

 


Dec 12, 2022

Trudno o lepsze zdarzenie podsumowujące pięć lat rządów Mateusza Morawieckiego niż skandal z milionowymi premiami za mundial. W tej aferze jest wszystko, co charakteryzuje obecnego szefa rządu – cwaniactwo, brak transparentności w działaniu, kłamstwa, pokątne układy i grzanie się w cieple sukcesów,...


Dec 6, 2022

Opis: Przepchnięta legislacyjnym tłokiem przez sejmowe trzewia ustawa "bezkarność plus" to sygnał wysłany do wszystkich wątpiących i strapionych pisowskich towarzyszy – partia o was dbała, dba i dbać będzie. Ta kolejna polityczno-prawna hucpa wywołała słuszne oburzenie, ale i pokazała bezsilność...


Nov 29, 2022

Jarosław Kaczyński ma zawsze rację – to zdanie, choć nie znajduje się w partyjnym statucie, jest dla polityków Prawa i Sprawiedliwości niczym dogmat wiary.


Nov 24, 2022

Incydent z Przewodowa pokazał, że trwająca za wschodnią granicą wojna jest zagrożeniem także dla nas. Ten tragiczny wypadek obnażył niedostatki systemu obronnego Polski, a władza, która osiągnęła doskonałość w szerzeniu propagandy, po raz kolejny nie zdała egzaminu w sytuacji kryzysowej.