Preview Mode Links will not work in preview mode

Rok dla ciała

Dec 1, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" rozmawiamy z trenerką personalną Asią z inicjatywy "Myśl w ruchu" oraz zawodową sportowczynią i olimpijką — Kasią Zillmann. Czy i w jaki sposób będzie różniło się spojrzenie na sport u naszych gościń i prowadzącej, Kai Gołuchowskiej? 

Sport to znacznie więcej...


Nov 24, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" aktorka Katarzyna Herman i piosenkarka Natalia Przybysz, będące gościniami Kai Gołuchowskiej, otwarcie rozmawiają o swoich złożonych relacjach z ciałem oraz o tym, w jaki sposób korzystają z tego doświadczenia w procesie tworzenia sztuki.

Katarzyna dzieli się...


Nov 16, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" Magdalena Chorzewska, doświadczona psycholożka, przeplata swoje doświadczenia z gabinetu z własnymi i ukazuje, jak głęboko zakorzenione są kwestie związane z relacją z własnym ciałem w naszej psychice. Drugą gościnią w odcinku jest Ania Kęska, influencerka, która...


Nov 3, 2023

W najnowszym odcinku podcastu "Rok dla ciała" mieliśmy zaszczyt gościć dwie niezwykłe kobiety: Olę Petrus, standuperkę i aktywistkę prowadzącą warsztaty z inkluzywności, oraz Melkę Kowal-Głuc, popularną influencerkę, znaną ze swojego błyskotliwego i zabawnego komentowania rzeczywistości. W trakcie...


Oct 27, 2023

W najnowszym odcinku podcastu "Rok dla Ciała”, który nagrywamy z okazji Różowego Października, Kaja Gołuchowska rozmawia z dwiema wyjątkowymi gościniami - Ewą Ewart i Magdą Atkins. Obie kobiety łączy siła ducha i niezwykłe historie życiowe.

Ewa Ewart to renomowana polska dziennikarka i...