Preview Mode Links will not work in preview mode

Rok dla ciała

Dec 28, 2023

Zapraszamy na finałowy odcinek drugiego sezonu "Roku dla ciała", w którym Kaja Gołuchowska prowadzi fascynującą rozmowę z dwiema niezwykłymi kobietami – Heleną Norowicz i Lidią Popiel. Helena, w wieku 90 lat, nie tylko ma za sobą bogatą karierę aktorską, ale również zachwyca nas jako modelka silver...


Dec 15, 2023

Swoje podcasty zaczęła prowadzić w 2018 r., kiedy musiała jeszcze wszystkim wyjaśniać, czym w ogóle są te przedziwne internetowe audycje. Karolina Sobańska to jedna z najpopularniejszych polskich podcasterek, która od lat inspiruje kobiety do dbania o siebie i tzw. dobrego życia. 
 
W "Roku dla ciała"...


Dec 1, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" rozmawiamy z trenerką personalną Asią z inicjatywy "Myśl w ruchu" oraz zawodową sportowczynią i olimpijką — Kasią Zillmann. Czy i w jaki sposób będzie różniło się spojrzenie na sport u naszych gościń i prowadzącej, Kai Gołuchowskiej? 

Sport to znacznie więcej...


Nov 24, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" aktorka Katarzyna Herman i piosenkarka Natalia Przybysz, będące gościniami Kai Gołuchowskiej, otwarcie rozmawiają o swoich złożonych relacjach z ciałem oraz o tym, w jaki sposób korzystają z tego doświadczenia w procesie tworzenia sztuki.

Katarzyna dzieli się...


Nov 16, 2023

W najnowszym odcinku "Roku dla ciała" Magdalena Chorzewska, doświadczona psycholożka, przeplata swoje doświadczenia z gabinetu z własnymi i ukazuje, jak głęboko zakorzenione są kwestie związane z relacją z własnym ciałem w naszej psychice. Drugą gościnią w odcinku jest Ania Kęska, influencerka, która...