Preview Mode Links will not work in preview mode

Rok dla ciała


Oct 20, 2023

W najnowszym odcinku "Rok dla ciała" Kaja Gołuchowska ma przyjemność porozmawiać z niezwykłą artystką i inspiracją dla wielu młodych kobiet, Mery Spolsky. Mery to piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka i producentka muzyczna, która właśnie wydała swoją trzecią płytę, zatytułowaną "ETORIK ERA". To nie tylko album muzyczny, to prawdziwa opowieść o niezależności, miłości do siebie oraz hołd oddany własnemu ciału.
 
Mery Spolsky wraz z naszą prowadzącą zanurzają się w rozmowie na temat relacji z własnym ciałem. Rozmawiają o tym, jak to jest słyszeć, że dziewczyny po 26. roku życia to "wredne baby" i jak ogromną moc niosą występy przed publicznością i pokazywanie na scenie swojego ciała.
 
Przyłączcie się do nas, aby usłyszeć inspirującą rozmowę, która z pewnością da Wam masę dobrej, siostrzanej energii. Odkryjcie, jak Mery Spolsky używa swojej twórczości, aby przekazywać wartości, które stanowią fundamenty akceptacji siebie. To odcinek, który z pewnością będziecie chcieli odtwarzać wielokrotnie.