Preview Mode Links will not work in preview mode

Rok dla ciała


Oct 27, 2023

W najnowszym odcinku podcastu "Rok dla Ciała”, który nagrywamy z okazji Różowego Października, Kaja Gołuchowska rozmawia z dwiema wyjątkowymi gościniami - Ewą Ewart i Magdą Atkins. Obie kobiety łączy siła ducha i niezwykłe historie życiowe.

Ewa Ewart to renomowana polska dziennikarka i autorka premierowego dokumentu "Bez Retuszu", który opowiada o walce Magdy z rakiem piersi.

Magda Atkins, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, która od lat inspiruje kobiety swoją pasją do sztuki wizażu.

Różowy Październik to międzynarodowa kampania mająca na celu podniesienie świadomości na temat raka piersi i promowanie badań mammograficznych wśród kobiet. W Polsce, według dostępnych informacji, co roku diagnozowanych jest około 20 000 nowych przypadków raka piersi. To choroba, która dotyka wiele kobiet, dlatego tak istotna jest edukacja i profilaktyka.

Magda i Ewa dzielą się swoimi historiami, rozmawiają o wdzięczności, wsparciu rodziny i przyjaciół. Ewa Ewart opowiada także o swoim doświadczeniu w BBC oraz codziennych buddyjskich rytuałach, które pomagają jej zachować równowagę ducha.

Sponsorem podcastu "Rok dla ciała" jest marka Bella.