Preview Mode Links will not work in preview mode

Rok dla ciała


Dec 28, 2023

Zapraszamy na finałowy odcinek drugiego sezonu "Roku dla ciała", w którym Kaja Gołuchowska prowadzi fascynującą rozmowę z dwiema niezwykłymi kobietami – Heleną Norowicz i Lidią Popiel. Helena, w wieku 90 lat, nie tylko ma za sobą bogatą karierę aktorską, ale również zachwyca nas jako modelka silver generation. Z kolei Lidia, niegdyś zawodowa modelka, obecnie jest uznaną fotografką oraz wykładowczynią, nadal aktywnie uczestnicząc w świecie modelingu.

W tym inspirującym odcinku skupiamy się na temacie ponadczasowego piękna. Helena i Lidia dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat starzenia się i bycia aktywną zawodowo w każdym wieku. Ich historie są pełne zmagań oraz pasji i inspirują do pozytywnego spojrzenia na każdy etap życia.

To wyjątkowe zakończenie drugiego sezonu "Roku dla ciała" obfituje w moc poruszających opowieści i ważnych przemyśleń. Zapraszamy na najnowszy odcinek i dziękujemy serdecznie za wsparcie nas w trakcie całego sezonu. Szczęśliwego nowego Roku dla ciała!