Preview Mode Links will not work in preview mode

TOP Plejady

Dec 1, 2023

Danuta Holecka odchodzi z TVP? Wszystko na to wskazuje, choć sama zainteresowana nabrała wody w usta. Zmiany szykują się też w Polsacie, co również interpretowane jest ze zmianą władzy w Polsce. Oto piątkowy "TOP Plejady" - zapraszam, Grzegorz Dobek. 


Nov 29, 2023

Świat rozrywki pogrążył się w smutku po informacji, że w wieku 56 lat zmarł nagle bohater "Królowych życia" Gabriel Seweryn. Nie brakuje też kontrowersji wokół jego śmierci. Środowy "TOP Plejady" - zapraszam, Grzegorz Dobek. 


Nov 28, 2023

Po zaprzysiężeniu nowego rządu tematem numer jeden jest Dominika Chorosiński jako minister kultury. Na nowo rozgłos zyskuje także jej mąż - także aktor. Lech Wałęsa zdradza, co stało się z jego majątkiem, a Szymon Hołownia jest porównywany do Ronalda Reagana. Nietęgą minę ma natomiast Enrique...


Nov 27, 2023

Nowy dzień, nowe newsy. Gwiazdą poniedziałku bezapelacyjnie została Dominika Chorosińska - kiedyś aktorka "M jak miłość i bohaterka skandalu obyczajowego, dziś minister kultury i dziedzictwa narodowego. Zapraszam na nowy odcinek podcastu "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Nov 25, 2023

Nie takiego finału spodziewali się widzowie teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Geniusz Artur Baranowski nie dotarł na ostateczną rozgrywkę. Zdradzamy kulisy. Zapraszam na piątkowy "TOP Plejady" - Grzegorz Dobek.