Preview Mode Links will not work in preview mode

TOP Plejady

Jan 31, 2024

Król Danii odwiedził Polskę. Fryderyk X wystawia kolację "na bogato". Zabrał ze sobą kucharzy, składniki z różnych zakątków świata, a my wiemy, co pojawi się na stole, przy którym zasiądzie m.in. Andrzej Duda. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Jan 29, 2024

Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku "zwycięzcą" akcji został "staruszek", który wrzucił do puszki na krakowskim rynku 100 tys. zł. Szybko się okazało, że to znana postać. Zapraszam na nowy "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Jan 26, 2024

Tydzień kończy się z przytupem. Po latach milczenia swoją wersję zdarzeń przedstawił były partner i ojciec dziecka Kasi Kowalskiej. Padły mocne słowa w kierunku wokalistki. Zapraszam na piątkowy "TOP Plejady". 


Jan 24, 2024

Połowa tygodnia za nami. W polityce trudno o wytchnienie. Nie mniej dzieje się również w świecie rozrywki. Zwolnienia, zmiany w telewizji i kontrowersje – czym żył show-biznes przez ostatnich kilkadziesiąt godzin?Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek.

 


Jan 22, 2024

"Zmiany mają być gruntowne, jeśli chodzi o twarze telewizji. Wszystkie z nich, które były nadmiernie eksploatowane przez ostatnie lata, będą odsuwane stopniowo i to właściwie już się dzieje" - słyszymy zakulisowo w TVP. A co dokładnie się dzieje? Zapraszam na nowy "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek.