Preview Mode Links will not work in preview mode

Fakt o pieniądzach

Apr 27, 2024

W tym odcinku podcastu rozmawiamy z Jarosławem Kałuckim, ekspertem branży turystycznej z travelplanet.pl o tym, gdzie warto wybrać się na urlop. Na szczególną uwagę zasługuje jeden kierunek... 


Apr 19, 2024

Najpierw majówka, potem czerwcówka – długie weekendy zachęcają do wyjazdów. Gdzie Polacy w tym roku najchętniej spędzą wolny czas? Jarosław Kałucki, ekspert rynku turystycznego z Travelplanet.pl zdradza, które kierunki cieszą się największą popularnością. 


Apr 12, 2024

Wakacje kredytowe bez tajemnic. W podkaście "Fakt o pieniądzach" rozmawiamy z ekonomistą Rafałem Mundrym o haczykach w rządowej reformie. Kto skorzysta z odroczenia rat? Jak można zmienić program, by więcej osób z niego skorzystało? Więcej w rozmowie Andrzeja Zwolińskiego. 


Apr 6, 2024

Czy warto teraz kupować złoto? Ekonomista Rafał Mundry zdradza tajniki inwestowania w kruszce. Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu Andrzeja Zwolińskiego FAKT O PIENIĄDZACH. 


Apr 2, 2024

Paliwo po 5,19 zł za litr? Dr Jacek Bogucki ekspert e-petrol w rozmowie z Andrzejem Zwolińskim demaskuje wyborczą obietnicę. 

Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Fakt o pieniądzach".