Preview Mode Links will not work in preview mode

Znamy się z żużla

Dec 19, 2023

— Pracujemy nad zupełnie nową lokalizacją, gdzie runda mistrzostw Europy jeszcze nigdy nie była obecna — mówi Karol Lejman, prezes zarządu spółki One Sport, organizującej między innymi turnieje z cyklu SEC, czyli indywidualnych mistrzostw Europy na żużlu, w podcaście "Znamy się z żużla!" Kamila...


Dec 15, 2023

Michał Wojaczek mówi o kulisach tego, co dzieje się w parku maszyn. Komisarz toru ujawnia też to, co słyszy w słuchawkach. Gość Kamila Tureckiego w podcaście „Znamy się z żużla!” przypomina też śmieszną sytuację z Kacprem Woryną.


Dec 14, 2023

Złośliwość rzeczy martwych? W Rzeszowie doszło do efektu domina. Posypało się wszystko. - A mecz zapowiadał się tak spokojnie – mówi Michał Wojaczek, komisarz toru, gość Kamila Tureckiego w podcaście „Znamy się z żużla”.


Dec 14, 2023

Michał Wojaczek i jego brat Marek to znany duet w środowisku żużlowym. Pierwszy z nich jest komisarzem toru, drugi – międzynarodowym sędzią. Michał jest gościem podcastu „Znamy się z żużla!” Kamila Tureckiego i opowiada o współpracy z bratem podczas zawodów żużlowych.


Dec 8, 2023

Gościem Kamila Tureckiego w podcaście "Znamy się z żużla" jest Michał Wojaczek. Komisarz toru opowiada m.in. o "niespodziance" pod torem żużlowym w Lublinie, paraliżu w Rzeszowie, o atmosferze w parku maszyn w trakcie meczów, niecodziennej rozmowie z Kacprem Woryną i relacjach z bratem Markiem, który jest...